Istniejemy na rynku od 1991 roku

Jesteśmy firma produkcyjno-usługową. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku spawalnictwa, transportu ponadgabarytowego oraz instalacji technologicznych

 • Oferta.

  Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Wykonujemy wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe ze znakiem CE oraz instalacje technologiczne(rurociągi ). Zajmujemy się transportem i montażem ponadgabarytowych maszyn i urządzeń przemysłowych. Po więcej skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń – przejdź do zakładki kontakt

 • Partnerzy.

  Współpracujemy z partnerami krajowymi i zagranicznymi. Są to między innymi: International Paper Kwidzyn, Fabryka Plastików Pomerania, Eka Production, Group Plastivaloire, Philips Consumer Electronics Industries Poland, Knauf Pack, DP Plast, Sonac i wiele innych.

  Dla kompleksowej obsługi klienta współpracujemy z wszelkiego rodzaju ekspertami branżowymi: projektantami, spawalnikami, Personel NDT i wiele innych.

 • Misja.

  Celem naszej firmy jest satysfakcja klienta. Jesteśmy otwarci na rozwój, poznawanie i wdrażanie nowych technologii. Oferujemy doskonałą obsługę w konkurencyjnej cenie.

RealizacjeZobacz jak pracujemy – więcej zdjęć znajdziesz w zakładce realizację. Przejdź do realizacji